WRÓĆ

O nas

Claudie Design –
więcej niż krzesła

Wyobraź sobie swoją wymarzoną przestrzeń. Znajdź w niej miejsce dla rzeczy, które cieszą oko, a w dodatku są bardzo funkcjonalne. Razem z całym otoczeniem tworzą spójną całość miejsca odpoczynku, pracy, czy spotkań. Właśnie takie są nasze produkty. Claudie design to więcej niż krzesła.

 

To w nich rozsiądziesz się wygodnie. To na nich ugościsz ludzi, z którymi chcesz dzielić czas i przestrzeń. Których obecność jest dla Ciebie ważna.

 

Tworząc nasze meble, zdajemy sobie sprawę, że trafią one do wymagających klientów. Z myślą o Tobie dokładamy wszelkich starań, by każdy szczegół był dopracowany i definiował doskonałą całość. Nie idziemy na skróty. Staramy się wypełnić naszą pracą pojęcie krzesła idealnego. Wsłuchujemy się w opinie ludzi, którzy nam zaufali. Poszukujemy inspiracji w nowoczesnym designie, sztuce, historii, a także przyrodzie. Przykładamy wielką wagę do ergonomii.

Jako firma jesteśmy mocno związani z naturą. Ona nas inspiruje, co każdego dnia doceniamy. Jesteśmy też bardzo świadomi naszej roli w ochronie środowiska.

Jesteśmy odpowiedzialnym producentem, a naszym głównym celem jest wytwarzanie produktów z poszanowaniem zasad zrównoważonego rozwoju, przy szczególnym nacisku na monitorowanie źródeł surowców, ich jakości oraz certyfikowanego pochodzenia.

Wszystkie nasze wysiłki mają na celu zapewnienie, że nasze produkty nie tylko spełniają najwyższe standardy jakości, ale także są przyjazne dla środowiska.

Więcej niż fabryka. 
Jesteśmy wielką pracownią

Są fabryki, które powinno się nazywać wielkimi pracowniami, w których krzyżują się zawodowe drogi doświadczonych rzemieślników, rękodzielników i twórców. Miejsc, w których każdy szczegół naniesiony na papier przez projektanta, jest traktowany z ogromną uwagą i szacunkiem do zamysłu artysty.

 

Meble, które powstają w takich warunkach, staną się w Twoim wnętrzu nie tylko dodatkowym przedmiotem, ale funkcjonalnym, wygodnym i dopracowanym w każdym aspekcie dziełem sztuki. Takim miejscem jest Claudie design.

Krzesło z charakterem

Krzesła od Claudie design powstają z drewna wyselekcjonowanego z ogromną uwagą. Tylko materiał najwyższej jakości trafia w ręce naszych stolarzy. Chcemy, aby nasi klienci mieli pewność, że każdy mebel, który opuszcza naszą fabrykę, jest najlepszym możliwym produktem. Od lat inwestujemy także w nowoczesne rozwiązania produkcyjne. Wszystko po to, aby doświadczenie twórców połączyć z niepodważalną precyzją jaką zapewniają najlepsze urządzenia, które pracują w naszym parku maszynowym.

 

Dąb, jesion, buk to najczęstsze rodzaje drewna, które wykorzystujemy do produkcji. Jesteśmy jednak otwarci na Twoje życzenia. Jeśli marzysz o krześle z drewna brzozowego lub z orzecha amerykańskiego – powiedz nam o tym! Jesteśmy gotowi, by spełniać nawet najodważniejsze oczekiwania. Mało tego. Bardzo to lubimy!

Dlaczego Claudie design?

Jeśli zatrzymasz się na dłużej na naszej stronie, odkryjesz szeroką gamę tkanin do wyboru w podstawowej ofercie Lookbook. Nie rezerwujemy konkretnych materiałów do danych modeli.

 

Patrzymy szeroko Twoimi oczyma. Jesteśmy w stanie połączyć różne wizje naszych klientów, jednak wcześniej z dużą uwagą wsłuchamy się w ich oczekiwania. A jaki jest Twój pomysł? Nie możemy się doczekać chwili, kiedy go poznamy…

Polska marka
doceniona na świecie 

Od kilku lat bardzo mocno dbamy o to, by polska marka krzeseł spod znaku Claudie design była rozpoznawalna na świecie. Nasze produkty cieszą się dużym zainteresowaniem w krajach Beneluksu, w Niemczech, Francji, Szwajcarii, Rumunii oraz Izraelu.

 

Cieszymy się, że jesteśmy coraz mocniej widoczni w Polsce. Już możecie spotkać pierwsze sklepy Shop in shop, w których zaprosimy naszych klientów (obecnych i potencjalnych) do naszego świata pachnącego drewnem i przepełnionymi przyjemnym dotykiem najlepszych tkanin.

Wyjątkowe krzesła
z Dolnego Śląska

W Claudie design powstają krzesła szczególne. Z dumą noszą miano rodzimego produktu, bowiem od początku do końca powstają w naszej fabryce na Dolnym Śląsku. W jednym miejscu skoncentrowaliśmy stolarnie, lakiernię, montażownię, tapicernię, krojownię, szwalnię i wzorcownię. Nad nowymi wyzwaniami pracuje nasz dział R&D, który ma bezpośredni kontakt z każdym pracownikiem produkcji. Dzięki temu możemy zapewnić Tobie produkt, który na każdym etapie powstaje w jednym miejscu.

 

Za tak przygotowane, opracowane i wyprodukowane meble odpowiadamy całościowo. Stempel jakości Claudie Design, nie jest jedynie pustym znakiem. Stoją za nim lata doświadczeń i tysiące historii naszych klientów, którzy dla naszych krzeseł znaleźli miejsce w swojej przestrzeni.