WRÓĆ

Współpraca

Relacje oparte na zaufaniu i szacunku

Największą wartością naszej firmy są ludzie – specjaliści w swoich dziedzinach, pełni pasji i zaangażowania. Doskonała współpraca, zarówno wewnątrz zespołu, jak i na zewnątrz – z klientami i kooperantami, oparta jest na szacunku i zaufaniu.

Z przyjemnością dzielimy się wiedzą, doświadczeniem i wszelkimi informacjami o produktach. Zapewniamy pełną personalizację według wskazówek projektantów. W tym celu oferujemy szeroką gamę tkanin oraz stelaży krzeseł w atrakcyjnej kolorystyce. Nawet najbardziej wymagający Klient skomponuje produkt odpowiadający swoim potrzebom.

Chcemy znaleźć się jak najbliżej wizji projektantów, dlatego sukcesywnie zatrudniamy do działu sprzedaży doświadczonych architektów wnętrz. Tak, aby druga strona dostrzegła w nas bliskiego wrażliwością i wiedzą partnera.

Wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów i ciągle rozwijamy nasze portfolio. Począwszy od krzeseł stanowiących wyposażenie apartamentów, poprzez sztaplowane krzesła konferencyjne aż po fotele loungowe. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i niestandardowe realizacje. Każdy projekt traktujemy indywidualnie.

Formularz kontaktowy

Wypełnij poniższe pola i wyślij nam wiadomość